Intro

Granitinė skalda

Granitinė skalda gaminama iš granito likučių, kurie gaunami paminklų bei antkapių gamybos metu. Šie likučiai yra smulkinami specialiais įrenginiais pagal tai, kokio stambumo (vadinamo frakcija) skaldą norimą išgauti. Vėliau ši skalda plaunama ir gali būti naudojama dekoravimo darbams atlikti. Granito skalda gali būti ne tik skirtingo stambumo, bet ir spalvos. Pastarąją lemia granito rūšis.

//www.kapu.lt/wp-content/uploads/2019/11/granitine-skalda-1.png

Granito skaldos spalvą ir gabalėlių dydį galima rinktis pagal tai, kuris sprendimas geriausiai dera dekoruojamoje kapavietėje: vienu atveju geriausiai atrodo nugludinti akmenėliai, kitur kur kas labiau tinka neatrinkti gabalėliais.
Visada galime padėti išsirinkti geriausiai tinkančią skaldą. Be to, užtikriname jos kokybę ir kad gaminys bus tikrai toks, kokį užsisakėte.

Granitinė skalda kapams

Granitinė skalda kapams

Granito skalda yra kone dažniausiai Lietuvos kapinėse naudojamas dekoravimo elementas. Tokį jos populiarumą lemia estetika ir funkcionalumas. Žinoma, kad atsiskleistų šios skaldos savybės vien kokybės neužtenka, reikia mokėti su šia žaliava ir dirbti. Puikiai išmanome šios srities subtilybes, parenkame geriausią jos sluoksnį, galime iš granito skaldos suformuoti pačius įvairiausius ornamentus. Esame įgudę papuošti kapus taip, kad jie atkreiptų visų aplinkinių dėmesį, o klientai tikrai jaustųsi parodę deramą pagarbą jau iškeliavusiems artimiesiems.

Skalda kapams 865688083

Kurdami kompozicijas naudojame specialiai tam pritaikytus rėmelius arba nedideles granito plokšteles. Kapavietėje klojame juodą, nepermatomą plėvelę ir ją tolygiai padengiame granito skalda. Kompozicijas kapavietėse galime sukurti iš skirtingų spalvų skaldos ir tokiu būdu suteikti išskirtinumo bei originalumo. Granito skaldą naudojame ir atlikdami pamato apdailą. Tuomet skalda yra klijuojama klijais. Taip atlikta pamato apdaila vadinama granituote.
Siūlome įvairių spalvų skaldos, galima užsisakyti įvairų jos kiekį. Pageidaujant, granito skalda gali būti pristatyta ir ja papuoštas norimas kapas.

Granitinės skaldos galimybės
Granitinės skaldos galimybės

Siūlome išties platų skaldos asortimentą, kurią naudojant visiškai nesudėtingai galima sukurti išskirtinio grožio ir dizaino derinius, kapavietę papuošti originaliomis kompozicijomis. Granito skalda išsiskiria itin plačiu panaudojimo spektru, kuriant ornamentus gali būti maišoma kelių rūšių ir skirtingų spalvų skalda, ją atskiriant pritaikytos spalvos plastikiniais borteliais.

Granituotė 865688083

Granito skalda suteikia galimybę sukurti nepaprastą vaizdą naudojant paprastas priemones ir tokiu būdu kapavietę paversti savotišku meno kūriniu. Šis dekoro elementas neabejotinai išliks populiarus dar ne vieną dešimtį metų, mat naudojant natūralią žaliavą gautas rezultatas tikrai niekada nenuvils.

Granito apdirbimas
Granito trinkelės

Granito trinkelės yra dar vienas galimas apdailos elementas, tačiau nuo skaldos skiriasi tuo, kad nėra gaunamas natūraliai (tai nėra granito likučiai), o specialiai gaminamas. Trinkelės yra kubo formos, jomis paprastai grindžiami takai, praėjimai. Jos puikiai atlieka šią funkciją, nes yra tvirtos, nesunkiai išlaiko krūvį, svorį, yra atsparios nuolatinio judėjimo jomis poveikį (nesvarbu, žmonių ar automobilių).

Granito trinkelių klojimas kapavietėje 865688083

Kartais šios trinkelės naudojamos ir dekoruojant kapavietes, tačiau takeliai tiesiami kur kas dažniau. Populiariausi granitinių trinkelių matmenys: 5 cm x 5 cm x 5 cm, 10 cm x 10 cm x 10 cm, 15 cm x 15 cm x 17 cm ir kiti.

section-ce6b1d1

Norintiems apie granitinę skaldą ir jos galimybes sužinoti daugiau, siūlome su mumis susisiekti.

Susisiekite su mumis

Esame patyrę kapų tvarkymo specialistai, baigę VGTU ir ten įgiję aukštąjį išsilavinimą statybos inžinerijos srityje, taigi tvarkydami Jūsų artimųjų kapus pritaikome ten sukauptas žinias bei beveik 10 metų darbo įgūdžius.

Kapų meistro darbo laikas

 • Pirmadienis - penktadienis
  7:00 - 19:00
 • Šeštadienis
  7:00 - 16:00
 • Sekmadienis
  Nedirbame

Parduotuvės darbo laikas

 • Pirmadienis
  12:00 - 18:00
 • Antradienis - penktadienis
  9:00 - 18:00
 • Šeštadienis
  10:00 - 16:00
 • Sekmadienis
  Nedirbame

Kontaktinė informacija