Intro

Kapų tvarkymas

Esame patyrę kapaviečių tvarkymo ir priežiūros specialistai, visada galintys patarti ir padėti klientams rasti optimalų sprendimą visais su šiais darbais susijusiais klausimais.
Pasirūpiname įrengiamos ar renovuojamos kapavietės dizainu, parenkame kokybiškas medžiagas, atsižvelgiame į vietovės specifiką ir kitus veiksnius. Galime pasigirti ne tik patirtimi, tačiau ir statybos bei projektavimo žiniomis, todėl mūsų atlikti darbai džiugina estetika ir kokybe.
Savo klientams siūlome puikų rezultatą už prieinamą kainą.

Trumpai apie kapaviečių tvarkymą

Trumpai apie kapaviečių tvarkymą.

Pagrindiniai etapai:
Etapai
 • Pamatų betonavimas

Pamato įrengimas yra pirmasis darbas, nuo kurio prasideda kapavietės tvarkymas. Jei kapavietė nauja – iš karto liejamas naujas pamatas, jei kapavietė renovuojama – pirmiausia reikia demontuoti senąją pamatą ir jį utilizuoti. Tiek pirmu, tiek antru atveju atliekami pasiruošimo darbai: sutveriamas rostverkas, sumontuojamas armatūros karkasas ir tik tuomet pilamas betonas.

//www.kapu.lt/wp-content/uploads/2019/11/Teksto-foto-1.png
//www.kapu.lt/wp-content/uploads/2019/11/Teksto-foto-2.png

Pamatai yra labai svarbi kapavietės dalis, nes nuo jo kokybės priklauso visos kapavietės, o ypač čia esančių statinių (paminklų, tvorelių, plokščių) atsparumas aplinkos poveikiui. Atlikdami pamatų betonavimo darbus, galime užtikrinti, kad rezultatas bus išties kokybiškas, o betonas pasižymės visomis būtinomis savybėmis: jis nelūžinės svyruojant temperatūrai, išlaikys apkrovą atliekant kitus kapavietės tvarkymo darbus, statant paminklus ir kt. Tokią pamato kokybę, pirmiausia, lemia mūsų naudojamo betono kokybė – jis gaminamas betono mazge, pasižymi geromis stiprumo bei slankumo savybėmis, kurios atsiskleidžia betonui visiškai sustingus. Be to, liedami kapavietės pamatą jį armuojame, taigi jis tampa dar tvirtesniu – gelžbetoniniu.

 • Paminklo statybos

Dar vienas svarbus kapavietės įrengimo etapas – paminklo statybos. Statybos arba montavimo darbai atliekami ant postamento. Postamentas yra ant kapavietės pamato įrengiama dalis, kuri į jį tvirtinama vienu ar keliais strypais (tai priklauso nuo statomo paminklo dydžio). Pritvirtinus postamentą ant jo klijuojamas paminklas.

 • Tvorelės, plokščių klijavimas

Atsižvelgiant į kliento pageidavimus, kapavietėje klijuojama tvorelė arba plokštės.

 • Vidinės dalies įrengimas

Vidinės kapavietės dalies įrengimas ne tik užtikrina estetišką galutinį vaizdą, bet ir mažesnius kapavietės priežiūros rūpesčius ateityje. Šio etapo metu lyginamas kapavietės viduje esančio grunto sluoksnis: perteklius – pašalinamas, o esant stygiui – atvežama daugiau (paprastai grunto stygius juntamas tose kapavietėse, kurios įrengtos nuokalnėse). Vidinėje dalyje tiesiama agro plėvelė, kuri sulaiko nepageidaujamų augalų skverbimąsi į kapavietės paviršių, tačiau yra laidi vandeniui. Baigus vidinės dalies įrengimo etapą, galima pereiti prie kapavietės dekoravimo darbų.

 • Dengimas skalda

Kitas etapas – kapavietės dengimas skalda arba granito plokšte. Taip pat kapavietės paviršiuje gali būti kuriami įvairūs ornamentai, tam naudojant skirtingų spalvų skaldą ar plokštes. Kaip bus dekoruojama kapavietė priklauso tik nuo kliento norų. Standartiškai kapavietė dengiama 3-5 cm skaldos sluoksniu, o jos kiekis priklauso nuo frakcijos (kuo skalda yra smulkesnė, tuo mažesnis kiekis bus reikalingas kapavietei padengti).

//www.kapu.lt/wp-content/uploads/2019/12/WP_20151030_07_35_32_Pro-scaled.jpg
 • Dekoravimas granito trinkelėmis

Granito trinkelės yra universalus ir praktiškas pasirinkimas, puikiai derantis su kitais dekoro sprendimais: betoninėmis ar iš klinkerio pagamintomis detalėmis. Granito trinkelės ne tik elegantiškai atrodo, tačiau išsiskiria atsparumu smūgiams, vibracijai, apkrovai, temperatūros kaitai ir pan., todėl iš jų įrengtas grindinys bus tikrai ilgaamžis.

Šios trinkelės gali būti skirtingų matmenų ir formų, todėl klientas visada renkasi jam labiausiai tinkantį variantą.

//www.kapu.lt/wp-content/uploads/2019/12/058AB176-F581-438F-9D4A-13B0AFA18AA0.jpg
section-ce6b1d1
Granito plokštės/plytelės kapo dengimui
Absolute black
//www.kapu.lt/wp-content/uploads/2019/11/Absolute_Black.png
Amadeus
//www.kapu.lt/wp-content/uploads/2019/11/amadeus.png
Aurora
//www.kapu.lt/wp-content/uploads/2019/11/aurora.png
Baltic green
//www.kapu.lt/wp-content/uploads/2019/11/baltic-green.png

Blue pearl
//www.kapu.lt/wp-content/uploads/2019/11/blue-pearl.png
G603
//www.kapu.lt/wp-content/uploads/2019/11/G603margas.png
Gnejs
//www.kapu.lt/wp-content/uploads/2019/11/gnejs.png
Impala (G654)
//www.kapu.lt/wp-content/uploads/2019/11/impala.png

Imperial red
//www.kapu.lt/wp-content/uploads/2019/11/ImperialRedraudonas.png
Kuru grey
//www.kapu.lt/wp-content/uploads/2019/11/Olivegreenzalia.png
Olive green
//www.kapu.lt/wp-content/uploads/2019/11/KURU-GREY.png
Orion
//www.kapu.lt/wp-content/uploads/2019/11/Orionvizagbluemelynas.png

Tan brown
//www.kapu.lt/wp-content/uploads/2019/11/TANBROWNrudas.jpg
Vanga
//www.kapu.lt/wp-content/uploads/2019/11/vanga.png
Wiscon white
//www.kapu.lt/wp-content/uploads/2019/11/viscont-white.png
section-e888374

Norėtumėte, kad ir Jūsų artimųjų amžinojo poilsio vieta pasirūpintų šios srities profesionalai, užtikrinantys atliktų darbų kokybę? Tuomet susisiekite su mumis. Patarsime ir padėsime rasti geriausią sprendimą, kad tvarkymo ir priežiūros darbai netaptų galvos skausmu.
Senjorams kapaviečių tvarkymo paslaugos teikiamos su 10 % nuolaida.

Susisiekite su mumis

Esame patyrę kapų tvarkymo specialistai, baigę VGTU ir ten įgiję aukštąjį išsilavinimą statybos inžinerijos srityje, taigi tvarkydami Jūsų artimųjų kapus pritaikome ten sukauptas žinias bei beveik 10 metų darbo įgūdžius.

Kapų meistro darbo laikas

 • Pirmadienis - penktadienis
  7:00 - 19:00
 • Šeštadienis
  7:00 - 16:00
 • Sekmadienis
  Nedirbame

Parduotuvės darbo laikas

 • Pirmadienis
  12:00 - 18:00
 • Antradienis - penktadienis
  9:00 - 18:00
 • Šeštadienis
  10:00 - 16:00
 • Sekmadienis
  Nedirbame

Kontaktinė informacija