DSC 0139

Informacija

Kapų tvarkymas

Esame patyrę kapaviečių tvarkymo ir priežiūros specialistai, visada galintys patarti ir padėti klientams rasti optimalų sprendimą visais su šiais darbais susijusiais klausimais.

Pasirūpiname įrengiamos ar renovuojamos kapavietės dizainu, parenkame kokybiškas medžiagas, atsižvelgiame į vietovės specifiką ir kitus veiksnius. Galime pasigirti ne tik patirtimi, tačiau ir statybos bei projektavimo žiniomis, todėl mūsų atlikti darbai džiugina estetika ir kokybe.

Savo klientams siūlome puikų rezultatą už prieinamą kainą.

Trumpai apie kapaviečių tvarkymą. Pagrindiniai etapai:

  • Pamatų betonavimas

Pamato įrengimas yra pirmasis darbas, nuo kurio prasideda kapavietės tvarkymas. Jei kapavietė nauja – iš karto liejamas naujas pamatas, jei kapavietė renovuojama – pirmiausia reikia demontuoti senąją pamatą ir jį utilizuoti. Tiek pirmu, tiek antru atveju atliekami pasiruošimo darbai: sutveriamas rostverkas, sumontuojamas armatūros karkasas ir tik tuomet pilamas betonas.

Teksto foto 1

Pamatai yra labai svarbi kapavietės dalis, nes nuo jo kokybės priklauso visos kapavietės, o ypač čia esančių statinių (paminklų, tvorelių, plokščių) atsparumas aplinkos poveikiui. Atlikdami pamatų betonavimo darbus, galime užtikrinti, kad rezultatas bus išties kokybiškas, o betonas pasižymės visomis būtinomis savybėmis: jis nelūžinės svyruojant temperatūrai, išlaikys apkrovą atliekant kitus kapavietės tvarkymo darbus, statant paminklus ir kt. Tokią pamato kokybę, pirmiausia, lemia mūsų naudojamo betono kokybė – jis gaminamas betono mazge, pasižymi geromis stiprumo bei slankumo savybėmis, kurios atsiskleidžia betonui visiškai sustingus. Be to, liedami kapavietės pamatą jį armuojame, taigi jis tampa dar tvirtesniu – gelžbetoniniu.

Teksto foto 2

  • Paminklo statybos

Dar vienas svarbus kapavietės įrengimo etapas – paminklo statybos. Statybos arba montavimo darbai atliekami ant postamento. Postamentas yra ant kapavietės pamato įrengiama dalis, kuri į jį tvirtinama vienu ar keliais strypais (tai priklauso nuo statomo paminklo dydžio). Pritvirtinus postamentą ant jo klijuojamas paminklas.

  • Tvorelės, plokščių klijavimas

Atsižvelgiant į kliento pageidavimus, kapavietėje klijuojama tvorelė arba plokštės.

  • Vidinės dalies įrengimas

Vidinės kapavietės dalies įrengimas ne tik užtikrina estetišką galutinį vaizdą, bet ir mažesnius kapavietės priežiūros rūpesčius ateityje. Šio etapo metu lyginamas kapavietės viduje esančio grunto sluoksnis: perteklius – pašalinamas, o esant stygiui – atvežama daugiau (paprastai grunto stygius juntamas tose kapavietėse, kurios įrengtos nuokalnėse). Vidinėje dalyje tiesiama agroplėvelė, kuri sulaiko nepageidaujamų augalų skverbimąsi į kapavietės paviršių, tačiau yra laidi vandeniui. Baigus vidinės dalies įrengimo etapą, galima pereiti prie kapavietės dekoravimo darbų.

  • Dengimas skalda

Kitas etapas – kapavietės dengimas skalda arba granito plokšte. Taip pat kapavietės paviršiuje gali būti kuriami įvairūs ornamentai, tam naudojant skirtingų spalvų skaldą ar plokštes. Kaip bus dekoruojama kapavietė priklauso tik nuo kliento norų. Standartiškai kapavietė dengiama 3-5 cm skaldos sluoksniu, o jos kiekis priklauso nuo frakcijos (kuo skalda yra smulkesnė, tuo mažesnis kiekis bus reikalingas kapavietei padengti).

Teksto foto 3

  • Dekoravimas granito trinkelėmis

Granito trinkelės yra universalus ir praktiškas pasirinkimas, puikiai derantis su kitais dekoro sprendimais: betoninėmis ar iš klinkerio pagamintomis detalėmis. Granito trinkelės ne tik elegantiškai atrodo, tačiau išsiskiria atsparumu smūgiams, vibracijai, apkrovai, temperatūros kaitai ir pan., todėl iš jų įrengtas grindinys bus tikrai ilgaamžis.

Šios trinkelės gali būti skirtingų matmenų ir formų, todėl klientas visada renkasi jam labiausiai tinkantį variantą.

Teksto foto 4

  • Susisiekite

Norėtumėte, kad ir Jūsų artimųjų amžinojo poilsio vieta pasirūpintų šios srities profesionalai, užtikrinantys atliktų darbų kokybę? Tuomet susisiekite su mumis. Patarsime ir padėsime rasti geriausią sprendimą, kad tvarkymo ir priežiūros darbai netaptų galvos skausmu.

Senjorams kapaviečių tvarkymo paslaugos teikiamos su 10 % nuolaida.

 

Žemiau pateikiame dažniausiai naudojamų granito plokščių kapavietės dengimui pavyzdžius. Jei dvejojate, kuris produktas geriausiai tinka Jūsų atveju, susisiekite su mumis ir mes padėsime išsirinkti ne tik tokį, kuris geriausiai derės kapavietėje, bet ir bus tinkamiausias naudoti konkrečioje vietovėje.

Granito plokštės/plytelės kapo dengimui
Absolute black Absolute black
Amadeus Amadeus
Aurora Aurora
Baltic green Baltic green
Blue pearl Blue pearl
G603 G603
Gnejs Gnejs
Impala (G654) Impala (G654)
Imperial red Imperial red
Kuru grey Kuru grey
Olive green Olive green
Orion Orion
Tan brown Tan brown
Vanga Vanga
Wiscon white Wiscon white

Susisiekite

Vardas(*)
Įveskite savo vardą.

Tel. Nr.(*)
Įveskite savo telefono numerį.

El. paštas(*)
Įveskite savo el. pašto adresą.

Pageidavimai(*)
Užpildykite pranešimo formą.

(*)

Invalid Input