Paminklų gamyba

Siūlome įsigyti kokybišką, mūsų pačių pagamintą paminklą. Paminklų gamyba yra viena iš mūsų teikiamų paslaugų, todėl galite rinktis iš plataus gaminių asortimento ar pasidalinti savo idėjomis, kad kartu sukurtume originalų sprendimą.

Aukštos kokybės, ilgaamžiai produktai gaminami iš įvairių rūšių granito, yra tvirti ir atsparūs, todėl tikrai išsaugos Jums brangaus žmogaus atminimą. Išskirtiniais atvejais paminklų gamyba galima ir iš kitų žaliavų (medienos, stiklo ar metalo), o sukurti gaminiai gali būti skirti statyti ne tik kapinėse, tačiau ir kitose vietose, kaip skulptūros asmenims atminti.

Kviečiame susipažinti su mūsų atliktais darbais (gamintais paminklais bei sutvarkytomis kapavietėmis) ir jų kainomis (kaina pateikta įskaičiavus darbą ir medžiagas):

WP 20140614 003 1. Kelių dalių paminklų gamyba – gamintas papildomas, trijų dalių paminklas. Senasis paminklas atnaujintas, taip pat atnaujinti granito borteliai. Kapavietė išklota granito plytelėmis (raudonos spalvos, matmenys – 0,6m × 0,3 m), sutvirtintos gretimos sienos (iš nugaros ir dešinėje pusėje atlikta apdaila, išklota mozaika). Atlikti valymo ir aplinkos tvarkymo darbai.
Kapavietės matmenys – 5 m x 3 m. Projekto vertė – 3910 €.

WP 20140613 002

2. Paminklo gamyba iš kareliško granito. Išbetonuotas kapavietės pamatas, pagaminta tvorelė ir plokštė (taip pat iš kareliško granito). Ant viršaus pilta granito skalda („Aguonėlė“). Atlikta pamato apdaila, naudotas dekoratyvinis tinkas ir natūralaus granito granulės („Granituotė“).
Kapavietės matmenys – 2,5 m × 2,5 m. Projekto vertė – 1650 €.

WP 20151030 07 36 17 Pro

3. Pagamintas kareliško granito paminklas. Taip pat tvorelė ir plokštė. Išbetonuoti pamatai, kapavietės viršus padengtas „Aguonele“ – granito skaldele.
Kapavietės matmenys – 2,8 m × 2,5 m. Projekto vertė – 2530 €.

WP 20150731 007

4. Gamintas paminklas (kareliškas granitas) bei vidurinė plokštė ir suoliuko kojos. Iš suomiško „Aurora” granito gamintos šoninės plokštės bei viršutinė suoliuko dalis. Betonuotas kapavietės pamatas, aplink išklota trinkelėmis, įrengti vejos borteliai.
Kapavietės matmenys – 3,0 m × 2,5 m. Projekto vertė – 4890 €.

WP 20150714 006

5. Pagamintas paminklas iš suomiško „Aurora” granito. Iš tos pačios žaliavos pagaminta ir tvorelė. Kapavietės viršus dengtas granito skaldele (raudona, „A4/10“), pamatai išbetonuoti, iš plastiko suformuotas gėlynas.
Kapavietės matmenys – 2,8 m × 2,5 m. Projekto vertė – 1750 €.

WP 20150519 001

6. Iš kareliško granito pagaminti paminklas ir tvorelė. Išbetonuoti pamatai, viršus padengtas skaldele (granitas, „Aguonėlė“). Iš granito trinkelių įrengėme gėlyną, iš betono trinkelių – takelį. Atlikome pamatų apdailos darbus dekoratyviniu tinku ir granitinėmis granulėmis „Graniruotė“.
Kapavietės matmenys – 2,5 m × 2,5 m. Projekto vertė – 1090 €.

DSCF7384

7. Iš švediško granito gaminti tvorelė ir postamentas. Demontuota ir utilizuota sena kapavietė, išlieti nauji pamatai, montuoti nauji gaminiai, atlikta kapavietės paviršiaus ir pamatų apdaila juodomis, blizgiomis, akmens masės plytelėmis. Nuplauti ir į rekonstruotą kapavietę grąžinti paminklai.
Kapavietės matmenys – 2,6 m × 2,6 m. Projekto vertė – 1880 €.

WP 20150821 003

8. Gaminta plokštė ir postamentas. Gamyboje naudotas kareliškas ir suomiškas „Aurora“ granitas. Kapavietė atnaujinta, atliktas senosios demontavimas ir utilizacija, išlieti nauji pamatai (jų apdaila atlikta naudojant senosios kapavietės plokštes), atlikti klijavimo, montavimo, valymo, perstatymo darbai. Įrengtas naujas takelis aplink kapavietę.
Kapavietės matmenys – 3,0 m × 2,5 m. Projekto vertė – 4470 €.

WP 20140725 001

9. Paminklo gamyba iš kareliško granito. Iš to paties granito pagamintos plokštės uždengiančios kapavietę. Lieti nauji pamatai, gamintas postamentas, suoliukas, paruoštas naujas trinkelių su borteliais takas. Atliktas montavimas ir klijavimas, naujo pamato apdaila (dekoratyvinio tinko ir natūralių granito granulių). Nuplautas likęs senasis paminklas, abu perstatyti ant rekonstruotos kapavietės.
Kapavietės matmenys – 3,0 m × 2,5 m. Projekto vertė – 4770 €.
Kapaviečių tvarkymas 10. Iš kareliško ir suomiško „Aurora“ granito pagamintas paminklas ir tvorelė. Atlikta pamato apdaila, naudotas dekoratyvinis tinkas ir „Granituotė“ (natūralaus granito granulės). Paviršiuje užpiltas sluoksnis plauto smėlio, įrengti granito gėlynai.
Kapavietės matmenys – 3,0 m × 2,5 m. Projekto vertė – 1770 €.
Kapaviečių tvarkymas 11. Paminklas ir tvorelė gaminti iš suomiško granito „Aurora“ ir kareliško granito. Kapavietės paviršius padengtas granitine skalda („Aguonėle“). Betonuoti kapavietės pamatai, atlikta jų apdaila dekoratyviniu tinku ir granito granulėmis „Granituotė“. Įrengti granitiniai gėlynai.
Kapavietės matmenys – 3,0 m × 2,5 m. Projekto vertė – 1300 €.

Pastaba! Jei darbai atliekami nestandartinio dydžio kapavietėse, jų kaina didinama 50 %. Nustatant kainą atsižvelgiama ir į jos padėtį, galimybę privažiuoti, prieiti bei reljefo specifiką.

Tiksli informacija apie paminklų gamybą ir kitų darbų kaina teikiama telefonu +370 656 88083, elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba užpildžius užklausos formą.

Susisiekite dėl paminklų gamybos

 
Vardas(*)
Įveskite savo vardą.

Tel. Nr.(*)
Įveskite savo telefono numerį.

El. paštas(*)
Įveskite savo el. pašto adresą.

Pageidavimai(*)
Užpildykite pranešimo formą.

(*)

Invalid Input