DSC 0139

Kapų priežiūra

Kapų priežiūra – tai ne ik pareiga, bet ir pagarba jau iškeliavusiam žmogui. Deja, ne visi į tai gali investuoti tiek, kiek reikėtų. Vieniems stinga laiko, kitus riboja atstumas ar kitos priežastys, tačiau visi nori matyti gražiai prižiūrimus, sutvarkytus artimųjų kapus. Būtent tokiems klientams ir yrs skirta viena pagrindinių mūsų teikiamų paslaugų – kapų tvarkymas. Nesvarbu dėl kokių priežasčių negalite to padaryti patys, visada galite pasitikėti mumis – mes pasirūpinsime, kad amžinojo Jūsų artimųjų poilsio vieta būtų tvarkinga, o Jums dėl to nekiltų jokių rūpesčių.

Kapų priežiūros paslauga

Mūsų teikiamos kapų priežiūros paslaugos – tai visada švarūs ir tvarkingi Jūsų artimųjų kapai, kadangi kapus lankome ne kartą per metus, o tai darome kiekvieną mėnesį. Atvykstame į kapines ir įvertinę padėtį atliekame šiuos tvarkymo darbus:

  • išravime (aplink paminklą bei antkapį paprastai užauga daugybė piktžolių, kurias bent kartą per mėnesį būtina pašalinti);
  • surenkame ant kapo nuo greta augančių medžių nukritusius spyglius bei lapus;
  • išpurename kapo dirvožemį;
  • nuvalome antkapį ir paminklą (esant smarkiam lietui, ypač jei aplink yra smėlio, paminklas ir antkapis aptaškomi, o užtiškęs purvas vėliau pridžiūna, todėl būna matomas kol nėra nuvalomas. Tai itin aktualu, jei paminklas ir antkapis pagaminti iš tamsesnio atspalvio granito);
  • nurenkame nuvytusias gėles, artimųjų, giminaičių ar kitų lankytojų atneštas puokštes, krepšelius, jau išdegusias žvakes ir jų liekanas;
  • atliekame sodinimo ir gėlių priežiūros darbus (pageidaujant pavasarį galime pasodinti norimų gėlių, o sausais vasaros mėnesiais pasirūpinti, kad jos neišdžiūtų).

Kad rezultatas būtų kuo geresnis, kiekviename antkapyje įrengiame specialią formą ir užpilame ją skalda, po kuria klojame plėvelę. Tokiu būdu stabdome žolės augimą.

Nuolat stebime paminklo ir antkapio būklę, ar pastarieji nėra įskilę ar įtrūkę (taip nutikti gali ir dėl kitų lankytojų kaltės, ir dėl savaiminių procesų – į gruntą smengant pamatui), o vos pastebėję pažeidimus – iškart pranešame.

Kapų priežiūra – tai paslauga, kuriai skiriama ypatingą dėmesį, mat esame įsitikinę, kad derama pagarba jau iškeliavusiems šeimos nariams, artimiesiems bei giminaičiams yra kiekvieno pareiga. Todėl darome viską, kad atkeliavę aplankyti kapų, juos rastumėte prižiūrėtus, sutvarkytus, švarius, tokius, lyg patys čia užsuktumėte kiekvieną savaitę.

Susisiekite dėl kapų priežiūros

 
Vardas*
Įveskite savo vardą.

Tel. Nr.*
Įveskite savo telefono numerį.

El. paštas*
Įveskite savo el. pašto adresą.

Pageidavimai*
Užpildykite pranešimo formą.