section-07951d4

Kapaviečių tvarkymas

Čia pateikiami kapaviečių pavyzdžiai, vieni iš daugelio darbų, kuriuos esame atlikę, per savo ilgametę darbų su paminklais ir kapaviečių tvarkymo patirtį. Visi mūsų pateikti kapaviečių pavyzdžiai yra įrengti įvairiuose Lietuvos kampelių kapinėse. Visos kapavietės yra suprojektuotos ir sumontuotos taip, kad jose neužsilaikytų vanduo, neaugtų žolės, o esant reikalui, esantis kapavietės pamatas netrukdys sekantiems laidojimams. Paminklai kai yra galimybės visą laiką montuojami taip, kad prireikus laidoti, nereikėtų demontuoti paminklo. Netgi uždengus kapavietę laidojimas yra gan paprasta procedūra, nuimama plokštė iškasama duobė ir atliekamas laidojimas, po to seka greitas kapavietės sutvarkymas, nulyginamas grunto sluoksnis ir iš naujo priklijuojama plokštė. Nėra vieno varianto kuris be jokių pakeitimų galėtų tikti kiekvienai kapavietei, mes visada stengiamės, pasiūlyti praktiškesnį variantą. Vienus žmones tenkina patys pigiausi variantai, kai naudojamas kiniškas „granitas“, kuris savo kokybe, neprilygsta Karelijos ar Švedijos granitui, dažnai susiduriama su problema, kad toks kaip kinijos „granitas“ praėjus keletai metų praranda savo blizgesį išblunka ir gali pakenkti kai kurie cheminiai valikliai bei temperatūrų svyravimai. O štai kai naudojamas granitas – suomiškas, kareliškas, švediškas, tokių problemų kaip su kinišku išvengsime ir turėsime amžiną produktą, kuris tarnaus amžius, nes granitas tai yra magminių intrūzinių uolienų grupė, kuriai nėra baisus saulės, cheminių medžiagų, temperatūros svyravimų poveikis. Gaminame ir montuojame ne tik su mūsų pagamintomis medžiagomis, bet ir su kliento pristatytomis medžiagomis. Taip pat pagal kliento pateiktus brėžinius, pagaminame granito gaminius iš norimo granito atspalvio, esant reikalui sumontuojame, konsultuojame apie projekto pliusus bei minusus.

Paminklų pavyzdžiai

Paminklų statymas kapinėse, tai kilnus tikslas, kuriuo siekiama ką nors įamžinti, atminti. Paminklų pasaulyje statoma įvairiems pasaulio veikėjams, kiek žmonėms tiek ir gyvūnams yra statomi įvairūs paminklai, mūsų galerijoje daugiausiai skirti žmonių atminimui kapinėse. Kiekvienas žmogus pasirenka jam patinkantį paminklą, kuris jam visą gyvenimą primins savo artimąjį, kuris amžiams išėjo anapilin. Paminklų modeliai projektuojami, pritaikant prie esamos kapavietės dizaino arba atvirkščiai. Tai ne tik akmens ar granito gaminiai, bet tai ir amžinas, vėlionio atminimo išsaugojimas. Galime pagaminti bet kokį paminklą, kurio tik užsigeidžia užsakovas, taip pat turime puikią standartinių paminklų galeriją.

Esame patyrę kapų tvarkymo specialistai, baigę VGTU ir ten įgiję aukštąjį išsilavinimą statybos inžinerijos srityje, taigi tvarkydami Jūsų artimųjų kapus pritaikome ten sukauptas žinias bei beveik 10 metų darbo įgūdžius.

Kapų meistro darbo laikas

 • Pirmadienis - penktadienis
  7:00 - 19:00
 • Šeštadienis
  7:00 - 16:00
 • Sekmadienis
  Nedirbame

Parduotuvės darbo laikas

 • Pirmadienis
  12:00 - 18:00
 • Antradienis - penktadienis
  9:00 - 18:00
 • Šeštadienis
  10:00 - 16:00
 • Sekmadienis
  Nedirbame

Kontaktinė informacija