section-7f76010

Kas mes esame?

Ar mes tik dar vieni kapų tvarkytojai? Ne, mes šios srities profesionalai.

Esame patyrę kapų tvarkymo specialistai, baigę VGTU ir ten įgiję aukštąjį išsilavinimą statybos inžinerijos srityje, taigi tvarkydami Jūsų artimųjų kapus pritaikome ten sukauptas žinias bei beveik 10 metų darbo įgūdžius. Esame tie, kurie negaili pastangų, kad galutinis rezultatas pranoktų klientų lūkesčius. Esame tie, kurie puikiai supranta, jog ne visi turi galimybę kapams tvarkyti skirti tiek laiko, kiek norėtų, kad vis dažniau nuo gimtinės skiria tūkstančiai kilometrų, o aplankius kapus juos vis tiek norisi rasti švarius ir tvarkingus, o ne apleistus ir nykius.

https://www.kapu.lt/wp-content/uploads/2019/11/purple-crocus-in-bloom-during-daytime-161280-scaled-710x580.jpghttps://www.kapu.lt/wp-content/uploads/2019/11/purple-crocus-in-bloom-during-daytime-161280-scaled-710x580.jpg
Ką mes siūlome?

Siūlome kompleksines kapavietės tvarkymo paslaugas. Galime ne tik profilaktiškai lankyti kapavietę ir prižiūrėti, kad ji būtų švari bei tvarkinga, pasirūpinti jos apželdinimu, bet ir įrengti dar neįrengtas kapavietes: pastatyti paminklus, antkapius ir tvoreles, iškalti užrašus. Jei kapavietė jau įrengta, pastatytas paminklas, tuomet ją tvarkydami deriname dizainą, arba atvirkščiai, prie kapavietės deriname paminklą, kad viskas būtų vientisa ir estetiškai atrodytų. Taip pat siūlome konsultacijas, kurių metu mielai patarsime, kaip gražiau sutvarkyti kapavietes, kokias priemones ir medžiagas pasirinkti, kaip efektyviai jas išnaudoti.

Kodėl verta rinktis mus?

Mumis pasitikėti verta, nes ne tik esame kvalifikuoti specialistai, dirbantys savo darbą, bet skiriame tam visą dėmesį bei energiją. Mūsų darbas mums labai svarbus, todėl be jokios baimės galite mums patikėti savo artimųjų kapų tvarkymą, o mes: ne tik galime sutvarkyti kapavietę, bet ir pasirūpinti paminklu bei antkapiu. Juos gaminame patys, dažniausiai – iš granito, todėl visada galime užtikrinti medžiagų ir darbų kokybę bei geriausią kainą. Kapavietes tvarkome ne tik Vilniuje, tačiau ir kituose Lietuvos regionuose. Galime pasirūpinti apleistų, mažai prižiūrėtų kapaviečių remontu. Šiai paslaugai teikiame išskirtinį dėmesį, nes esame įsitikinę, kad amžinojo poilsio vietai – tai vieta, kuri turi būti nepriekaištingai sutvarkyta. Siekiame maksimalaus rezultato minimaliomis sąnaudomis. Atsižvelgiame į kliento finansines galimybes ir ieškome varianto, kuris geriausiai atitiktų ir poreikius, ir galimybes. Užtikriname aukščiausią kokybę. Tai mūsų veiklos pagrindinis tikslas ir pagarba klientui.

Taip, lyg prižiūrėtume savo artimųjų kapus.
Išskirtinis dėmesys ir nuoširdumas
section-efbe90b
Norite lankyti tvarkingus savo artimųjų kapus? Tuomet kreipkitės ir tapkite dar vienu patenkintu mūsų klientu.

Kas mūsų klientas?

Mūsų klientas – tai dėl vienų ar kitų priežasčių negalintis prižiūrėti artimųjų kapų, jų dažnai lankyti, sutvarkyti kapavietės aplinkos, pasirūpinti smengančiomis žemėmis, paminklo ir antkapio statybomis. Tai klientas, kuriam kyla daugybė klausimų, kuris ieško patarimų, kaip vertėtų prižiūrėti kapavietę, kokias medžiagas pasirinkti, kaip įgyvendinti vieną ar kitą idėją. Tai rezultatu patenkintas klientas, kuris puikiai žino, kad mums prižiūrėti patikėti artimųjų kapai visada bus nepriekaištingai sutvarkyti, kad kreipęsis į mus visada išgirs reikiamą atsakymą ir sulauks patarimo. Būtent tai skatina mus tobulėti ir kiekvieno darbo imtis su nauja energija, įrodyti klientui, kad mumis verta pasitikėti, nes jo artimųjų kapų priežiūra mums tikrai nėra galvos skausmas – veikiau malonumas prisidėti prie atminimo išsaugojimo.

Susisiekti

Išskirtinis dėmesys ir nuoširdumas

Susisiekite su mumis

Esame patyrę kapų tvarkymo specialistai, baigę VGTU ir ten įgiję aukštąjį išsilavinimą statybos inžinerijos srityje, taigi tvarkydami Jūsų artimųjų kapus pritaikome ten sukauptas žinias bei beveik 10 metų darbo įgūdžius.

Kapų meistro darbo laikas

 • Pirmadienis - penktadienis
  7:00 - 19:00
 • Šeštadienis
  7:00 - 16:00
 • Sekmadienis
  Nedirbame

Parduotuvės darbo laikas

 • Pirmadienis
  12:00 - 18:00
 • Antradienis - penktadienis
  9:00 - 18:00
 • Šeštadienis
  10:00 - 16:00
 • Sekmadienis
  Nedirbame

Kontaktinė informacija