DSC 0139

Išskirtinis dėmesys ir nuoširdumas. Taip, lyg prižiūrėtume savo artimųjų kapus.

Kas mes esame?

Ar mes tik dar vieni kapų tvarkytojai? Ne, mes šios srities profesionalai.

Esame patyrę kapų tvarkymo specialistai, baigę VGTU ir ten įgiję aukštąjį išsilavinimą statybos inžinerijos srityje, taigi tvarkydami Jūsų artimųjų kapus pritaikome ten sukauptas žinias bei beveik 10 metų darbo įgūdžius. Esame tie, kurie negaili pastangų, kad galutinis rezultatas pranoktų klientų lūkesčius. Esame tie, kurie puikiai supranta, jog ne visi turi galimybę kapams tvarkyti skirti tiek laiko, kiek norėtų, kad vis dažniau nuo gimtinės skiria tūkstančiai kilometrų, o aplankius kapus juos vis tiek norisi rasti švarius ir tvarkingus, o ne apleistus ir nykius.

Kas mūsų klientas?

Mūsų klientas – tai dėl vienų ar kitų priežasčių negalintis prižiūrėti artimųjų kapų, jų dažnai lankyti, sutvarkyti kapavietės aplinkos, pasirūpinti smengančiomis žemėmis, paminklo ir antkapio statybomis. Tai klientas, kuriam kyla daugybė klausimų, kuris ieško patarimų, kaip vertėtų prižiūrėti kapavietę, kokias medžiagas pasirinkti, kaip įgyvendinti vieną ar kitą idėją. Tai rezultatu patenkintas klientas, kuris puikiai žino, kad mums prižiūrėti patikėti artimųjų kapai visada bus nepriekaištingai sutvarkyti, kad kreipęsis į mus visada išgirs reikiamą atsakymą ir sulauks patarimo. Būtent tai skatina mus tobulėti ir kiekvieno darbo imtis su nauja energija, įrodyti klientui, kad mumis verta pasitikėti, nes jo artimųjų kapų priežiūra mums tikrai nėra galvos skausmas – veikiau malonumas prisidėti prie atminimo išsaugojimo.

Esate tas, kuris nori lankyti tvarkingus savo artimųjų kapus? Tuomet kreipkitės ir tapkite dar vienu patenkintu mūsų klientu.

Ką mes siūlome?

hih

Siūlome kompleksines kapavietės tvarkymo paslaugas. Galime ne tik profilaktiškai lankyti kapavietę ir prižiūrėti, kad ji būtų švari bei tvarkinga, pasirūpinti jos apželdinimu, bet ir įrengti dar neįrengtas kapavietes: pastatyti paminklus, antkapius ir tvoreles, iškalti užrašus. Jei kapavietė jau įrengta, pastatytas paminklas, tuomet ją tvarkydami deriname dizainą, arba atvirkščiai, prie kapavietės deriname paminklą, kad viskas būtų vientisa ir estetiškai atrodytų.

Taip pat siūlome konsultacijas, kurių metu mielai patarsime, kaip gražiau sutvarkyti kapavietes, kokias priemones ir medžiagas pasirinkti, kaip efektyviai jas išnaudoti.

Kodėl verta rinktis mus?

Mumis pasitikėti verta, nes ne tik esame kvalifikuoti specialistai, dirbantys savo darbą, bet skiriame tam visą dėmesį bei energiją. Mūsų darbas mums labai svarbus, todėl be jokios baimės galite mums patikėti savo artimųjų kapų tvarkymą, o mes:

  • ne tik galime sutvarkyti kapavietę, bet ir pasirūpinti paminklu bei antkapiu. Juos gaminame patys, dažniausiai – iš granito, todėl visada galime užtikrinti medžiagų ir darbų kokybę bei geriausią kainą.
  • Kapavietes tvarkome ne tik Vilniuje, tačiau ir kituose Lietuvos regionuose.
  • Galime pasirūpinti apleistų, mažai prižiūrėtų kapaviečių remontu. Šiai paslaugai teikiame išskirtinį dėmesį, nes esame įsitikinę, kad amžinojo poilsio vietai – tai vieta, kuri turi būti nepriekaištingai sutvarkyta.
  • Siekiame maksimalaus rezultato minimaliomis sąnaudomis. Atsižvelgiame į kliento finansines galimybes ir ieškome varianto, kuris geriausiai atitiktų ir poreikius, ir galimybes.
  • Užtikriname aukščiausią kokybę. Tai mūsų veiklos pagrindinis tikslas ir pagarba klientui.

Kaip su mumis susisiekti?

Jei Jus domina galimybė bendradarbiauti ir norite, kad artimųjų kapai visada būtų sutvarkyti, susisiekite su mumis. Tai padaryti, išgirsti mūsų pasiūlymą ir konkrečią kainą galite telefonu +37065688083.

Siūlome pasinaudoti nemokama konsultacija ir išgirsti apie medžiagas, kurios naudojamos atliekant tvarkymo darbus ir kurias geriausia naudoti būtent Jūsų atveju, galimus konkrečioje kapavietėje pritaikyti originalius sprendimus, nuo ko apskritai pradėti kapavietės tvarkymą ir kaip įgyvendinti norimas idėjas. Mielai pasidalinsime savo patirtimi ir įžvalgomis, o Jums ši konsultacija visiškai nieko nekainuos.

Taip pat, Jums pageidaujant, pateiksime ir kapavietės tvarkymo pasiūlymą, esame įsitikinę, kad jį palyginę su kitų įmonių pasiūlymais dar lengviau nuspręsite bendradarbiauti su tikrais profesionalais.

 

Specialistų atliekamas kapų tvarkymas – tai visada švari, tvarkinga artimųjų kapavietė, į kurią atvykus lieka tik uždegti žvakutę. Būtent tokią ją lanko mūsų klientai.

Susisiekite

Vardas(*)
Įveskite savo vardą.

Tel. Nr.(*)
Įveskite savo telefono numerį.

El. paštas(*)
Įveskite savo el. pašto adresą.

Pageidavimai(*)
Užpildykite pranešimo formą.

(*)

Invalid Input